Неофіційний форум гурту МЕРІ

Объявление

http://merigroup.ucoz.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Неофіційний форум гурту МЕРІ » Спілкування » Знайомство!


Знайомство!

Сообщений 1 страница 30 из 52

1

Привіт.Мене звати Олег.
Радий буду з всіма познайомитись.
Розкажіть щось трішки про себе.

0

2

Привіт! Мене звати Оленка! Сама зі Львова, але зараз в Києві, вчуся в Університеті Шевченка.

                                                                              Люблю:

слухати музику               дивитися фільми, а особливо психологічні драми            капучіно без цукру       
               
солодощі                             гуляти старою частиною міста Львова                 подорожувати в різні куточки планети

екстремальні види спорту і взагалі все шо страшно і небезпечно                                 спати                         
 
                                   коли мені дарують квіти і поцілунки                      організовувати вечірки і поїздки

відпочивати в найкращому місці на землі-Карпатах!       кататися на лижах і квадроциклах           дорогі ресторани

               дуже люблю готувати           додадково(самостійно)вивчаю психологію і трохи філософію

   
                        сюрреалістичне і символічне мистецтво                         машини великі, маленькі, швидкі і потужні.. різні!

Отак... А тепер Ви про себе!!!

0

3

=) А мене звати Марія. Я з Хмельницького. Навчаюсь в 10-ому класі. Слухаю тільки класну музику, до якої відношу і українську. Обожнюю свою країну, хоч вона і не така вже класна ( є багато недоліків),та наш народ неповторний. Ну що ще сказати? Ститаєте скажу залюбки=)

0

4

BeeLmA[Hell], в тебе є аська

0

5

ой..нема я мя аськи:(

0

6

чогось я завжди попадаю тоді, коли з понтом нікого нема(

0

7

чогось я завжди попадаю тоді, коли з понтом нікого нема(

тобі просто так везе

0

8

це ж я)

0

9

оо..а ти тут?рорзкажи щось бо я помираю) :)

0

10

BeeLmA[Hell], це ти до мене?

0

11

нЄ я з собою говорю(до тебе давай роздупляйся:*

+1

12

я просто сьогодні день народження друга святкував, тому трохи торможу 
більше не буду пити

0

13

гііі...а мені сьогодні башку пивом облив чувак і пояснив це тим,що хочтів мене в панки записати)

0

14

BeeLmA[Hell]  :O  :lol:  :lol:  :lol:

0

15

ага..я саме голову помила ^_^

0

16

гііі...а мені сьогодні башку пивом облив чувак і пояснив це тим,що хочтів мене в панки записати)

:lol: , я такого ще не чув, пацану респект

0

17

Я-Наталя. Я також люблю слухати класну музику, ну і підтримую українське. З українських виконавців і груп люблю "Мері" та "Океан ельзи".
А з Марією погоджуюся. Все таки такого народу як українці не можна найти ніде.

+1

18

Привіт, приємно познайомитись, мене звати Олько але краще називай мене M-j

0

19

хе хе хе....треба нову аватарку собі...о ЛЮБІ ДРУЗІ приїжжяйте колись до мене в гості)

0

20

ага колись в далекому майбутньому

0

21

^_^

0

22

ехХх...люди ви колись залазите сюди?я навіть сумую за вами...до речі в мене скоро день народження ^^

0

23

якого числа?

0

24

8 квітня :flirt:

0

25

80682042129-сюди можете присилати поздравлЄніЯ з підписом бажано :love: (я знаю,що я не нагла :crazy: ) за те хоч хтось можливо привітає :'(

0

26

ок, обовязково привітаю

0

27

вибачай що не привітав вчасно
Отже вітаю тебе з днем народження, бажаю щастя, кохання і всього найкращого

0

28

Усім привіт! Мене звети Сергій, я з Одеси! Полюбляю українську музику: Мері, Океан Ельзи, Фліт, С.К.А.Й., Друга ріка та багато іншого! :)

0

29

Сергій я радий що ти тут зареєструвався.
Заходь частіше до нас.

0

30

Ну, тепер і я з Вами )))) Привіт усім) Звати Мене Іруся)) Я з Івано-Франківська) Я слухаю так багато різної музики, що боюся навіть перечислювати, щоб це не зайняло цілу сторінку))))  Ну, покищо все. Постараюся частіше заходити))))  а, п.С. МЕРІ сУпер)))) Особливо Вітя :playful:

0


Вы здесь » Неофіційний форум гурту МЕРІ » Спілкування » Знайомство!